OVER TREFPUNT   |    KALENDER   |   CAFE   |   CONCERTZAAL   |   CONTACT   
# ' A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z
#WEAREWWF: UNIEK VERJAARDAGSCONCERT 50 JAAR WWF IN BELGIë
AL DI MISERIA
ALASKA GOLD RUSH
ALTERTAPE
ANDRé BRASSEUR
ANN VANCOILLIE EN PIETER DHOORE
ANSATZ DER MASCHINE
BACHATA
BACHATA LAURY & HAITHEM
BAILA TROPICAL
BAND OF FRIENDS (UK) MET ROLAND VAN CAMPENHOUT
BEKENDMAKING WINNAAR JONGE WOLVEN
BELCIRQUE
BEVERGEM LIVE
BIG SURPRISE
BIRDIE BOUNCE
BLACK MANGO
BLACK MANGO GRAVEYARD JAM
BOSCH Y BOSCO: 'NEW ROYAL FLAMINGA BAND'
BOUBACAR SALSA FEVER
BROTTO-LOPEZ
CINé BAUDELO COBAIN - MONTAGE OF HECK
CINé BAUDELO SATURDAY NIGHT FEVER
CINé BAUDELO: 20.000 DAYS ON EARTH
CINé BAUDELO: ACROSS THE UNIVERSE
CINé BAUDELO: AMY
CINé BAUDELO: GREASE
CINé BAUDELO: MOULIN ROUGE
CINé BAUDELO: SWEENEY TODD - THE DEMON BARBER OF FLEET STREET
CINé BAUDELO: THE ROCKY HORROR PICTURE SHOW
CINé BAUDELO: WHIPLASH
CIRCUSCABARET
CIRCUSWORKSHOPS VOOR JONG & OUD
CLARANBAUX - GEERINCKX
COLLECTIVE N TRANCE
DANSHUIS DE INGANG
DANSINITIATIE: CLIPDANCE / KIDS DANCE / BUIKDANS / CUBAANSE SALSA
DANSINITIATIE: FUNK AND SOULTRAIN MET LOUISLOU
DANSINITIATIE: LOUISLOU’S HISTORY OF SWING DANCES
DE KARAVAAN VAN MADAM FORTUNA
DE NIEUWELINGEN
DE PIOTTO'S
DE PROPERE FANFARE
DELTA CRASH
DENEYS & DENYS
DIZZY BIRDS
DIZZY BIRDS DELUXE
DIZZY MANDJEKU & ODEMBA OK ALL-STARS
DJ PACHA & TEAM
DJ PACHA EN TEAM
DJ WIM RONSE - ZONDAGSDRAAIERS
DJURDJEVAK
DOORLOPENDE CIRCUSWORKSHOPS VOOR JONG & OUD
ETAGE TROPICAL
FIFTY FOOT COMBO
FRITS
FROG AND HENRY INVITE KOEN DE CAUTER
GAGE SCUM
GENTSE FEESTENDEBATAT
GENTSE FESTSPIELE
GENTSE VLEUELS
GENTSE VLEUGELS
GENTSE ZANGSTONDE & STEMBAND
GENTSE ZANGSTONDEE
GENTSE ZANGSTONDEN
GENTSE ZANGSTONDENDE
GHENT FOLK VIOLIN PROJECT FEAT. SHALAN ALHAMWY & ELIAS BACHOURA
GLORIA BOATENG
HAFLA
HANS MORTELMANS
HEET OP DE PLANEET
HENGE
HOERA & HARMEN FRAANJE
IMAGINE NO LENNON
INNERWOUD
INTERNATIONAAL KAMERMUZIEKFESTIVAL
JAUNE TOUJOURS
JEROEN KANT
JONGE WOLVEN - JEUNES LOUPS
KIFF DANCE
KINDEROPENING GENTSE FEESTEN: WORKSHOP HEET OP DE PLANEET
KING DALTON
KLEPTOMATICS
L'ORCHESTRE DU CAFé PARADIS INVITE
LADY LINN & HER MAGNIFICENT SEVEN
LAGRIMAS NEGRAS
LANGSTE FANFARE MIRAMIRO
LE COLISéE
LES BOTTINES ARTISTIQUES
LES CROISSANTS BELGES & GUESTS
LITERAIR ZOMERLIEF
LOUISLOU CABARET
MAMZELLE
MAN ON FIRE & THE SOUL SOLDIERS
MARIE-ANNE STANDAERT QUARTET INVITES RENAUD CROLS & GUESTS
MARTA ROSA
MARUTYRI
MOMMA SAID SO
MOONAI PEOPLE
MY BABY
MY SWEET DEVIL INVITES GUESTS
NITS
NOMAD SWING INVITES JAN DE CONINCK
OFFICIëLE OPENING "HET WILDSTE PARK"
OGHENE KOLOGBO & WORLD SQUAD
OPENING HET WALTER DE BUCK ENSEMBLE ‘TER ERE VAN’
PASION LATINA
PERFORMANCE
PERFORMANCE: LILI MIREZMOI
PERFORMANCE: THE CHERRY DOTS
PERFORMANCE: THE DIPSY DOODLES
PERFORMANCE: TWO SWINGING' GHENTS
PERFORMANCE: UN MINI COUP DE FOLLIES
PIETER EMBRECHTS
PURA VIDA
QUIZ: BRENGT UW MéMé MEE
RADIO OORWOUD
RAYMOND SCOTT BY W.O.F.O
REVERENT JUKE
ROCK AU VIN & 'T SCHOON VERTIER
ROLSTOELDANSEN MET POL VAN ASSCHE
SALSA PULSE
SAM RENASCENT
SEIZOENSKLANKEN
SHAKE DOWN TIM & THE RHYTHM REVUE
SLICK NICK & THE CASINO SPECIAL
SONIDO GALLO NEGRO
SOUS COUCHE
STADT
START BEESTIGE KINDERANIMATIE
STAVROZ
SURPRISE ACT
TANGO
TERRAKOTA
THE BLUE HEATHENS INVITES NIK PHELPS & GUESTS
THE DIPSY DOODLES
THE FRENCH RAG INVITES
THE HARET INVITES KOEN DE CAUTER & GUESTS
THE LVE
THE NICE GUYS
THEBIRDS OF SWING INVITES JON BIRDSONG & GUESTS
TINY LEGS TIM
TRIO D'HOORE
TUTTI COLLORI
TYPHOON
UITREIKING PRIJS VAN DE DEMOCRATIE
UNDERGROUND COMPETITION
UNICORN STABLE
UTZ
VAGABUNDOS
VRDG
WHOCAT
WIM CLAEYS (EEN SCHUUNE BENDE)
WOUTER VANDENABEELE TRIO
WWWATER (CHARLOTTE ADIGéRY)
ZOMERLIEF
ZYFA